Osmangazi Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:10 Esenyurt / ISTANBUL 0(212) 934 04 17 info@nokdepo.com
img
NOKDEPO

İhracat Yükleme Operasyonu

img

İhracat Yükleme Operasyonu

Yurt dışına satılmış ürünlerin ilgili kurumlara beyan edilmesi üzerine nakliyesini gerçekleştirecek firma tarafından ihraç edilecek ürünün kullandığı depoya, ürüne ait evraklar (irsaliye, fatuta, check in ) yönlendirildikten sonra başlayan operasyondur. İhracat yüklemenin operasyonel aşamaları düzgün ve eksiksiz işlemesi için firmaların kurallara göre hareket etmesi gerekmektedir.

Operasyon adımları;

  • Gelecek olan ihraç ürünleri ile ilgili nakliye firması tarafından depoya bilgi geçilir.
  • Gelen ürünler evrakları ile depoya teslim edildikten sonra depo firması nakliye firmasına ürünlerin geldiği bilgisini geçer.
  • Daha sonra nakliye firması hazırda bulunan aracı depoya yönlendirip, yükleme programını ve yönlendirdiği aracın mail üzerinden depoya bilgisini geçer.
  • Depo gelen aracın bilgilerini kontrol ettikten sonra yükleme listesine göre ürünlerin hasar görmeyeceği bir şekilde ve Avrupa standartlarına uygun olarak yüklemesini yapar.
  • Gerekli koruma ekipmanları takıldıktan sonra araç çıkışı sağlanır.

NOK Depo olarak bu süreci en uygun şekilde ve aksamadan tamamlamak için tüm süreci sıkı bir şekilde takip etmekteyiz. Ürünün depoya tesliminden depodan çıkışına kadar olan tüm aşamalar eğitimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Nok Depo

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form aracılığıyla ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim
docx file PDF